A A A
Koronawirus nowe obostrzenia

Od soboty, 24 października cała Polska zostanie objęta obostrzeniami czerwonej strefy. Wśród zmian znajdą się: zajęcia zdalne również w klasach 4-8 szkół podstawowych, obowiązek przemieszczania się osób poniżej 16. roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna. 

Koronawirus w Urzędzie

W związku z wykryciem wirusa SARS Cov-2 u pracowników Urzędu oraz w trosce o Państwa zdrowie informujemy, że Urząd, GOPS i COE są do odwołania ZAMKNIĘTE DLA INTERESANTÓW. Pracownicy Urzędu nie załatwiają spraw w bezpośrednim kontakcie z interesantem za wyjątkami wymienionymi poniżej. 

Informacje o covid

Od 17 października w całym kraju zostaną wprowadzone nowe obostrzenia. Powiat Krakowski, w tym Gmina Słomniki trafiają do strefy czerwonej. Co zmieni się od najbliższej soboty?

Życzenia dla nauczycieli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom Oświaty składamy serdeczne życzenia zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych i sił szczególnie teraz w tym trudnym czasie pandemii.

Ranking

Gmina Słomniki awansowała o 86 miejsc w "Rankingu inwestycyjnym samorządów 2017–2019" prestiżowego ogólnopolskiego magazynu "Wspólnota"; zajmuje obecnie 166 miejsce na prawie 600 klasyfikowanych. W powiecie krakowskim Gmina Słomniki zajmuje 2. miejsce, w całym województwie małopolskim – pozycję 8.